logo

Kto sme

Žiadne provízie realitným kanceláriám !!!  

Inzercia zdarma !!!

Kompletný servis pre obstaranie nehnuteľnosti na www.bezrealitiek.sk !!!

Kto sme

Kto sme?

Nápad založiť stránku bezrealitiek.sk vznikol na základe našich vlastných skúseností s bežnými realitnými kanceláriami a myšlienke, že aj predaj a prenájom nehnuteľností sa dá v dnešnej dobe robiť inak ako je zaužívané. Každý z nás potrebuje bývanie a napriek tomu je proces jeho hľadania zbytočne komplikovaný- tak prečo to nezjednodušiť? 

Naša idea je jednoduchá - nájsť si bývanie a nevyhadzovať pri tom peniaze do vzduchu. Prečo by ste mali platiť províziu za to, že si nájdete bývanie? Na rozdiel od bežných realitných kancelárii sa u nás vyhnete províziám a to, čo ušetríte môžete minúť rozumnejšie. 

My sme túto možnosť nemali, ale to neznamená, že ju nemáte mať ani vy. 

Po mnohých skúsenostiach, či už vlastných alebo od známych sme sa rozhodli založiť tento projekt, ktorý uľahčí život a hľadanie bývania všetkým ľuďom, ktorí chcú robiť veci inak - lepšie.

 

Takže kto sme a ako tento projekt vznikol?

Na túto otázku ponúkame jednoduchú odpoveď. Určite nejeden z Vás mnohokrát počul sťažnosti svojich priateľov, blízkych, či rodiny - aké náročné je v súčasnosti nájsť si bývanie, aké vysoké provízie poberajú realitné kancelárie a aké neprehľadné sú weby preplnené ponukami.

Prečo teda neuľahčiť ľuďom hľadanie nového bytu, domu, či inej nehnuteľnosti?

Cieľom nášho webu je ponúknuť ľuďom to čo hľadajú - prehľadným spôsobom a bez zbytočných a navyše vysokých provízii realitných kancelárii. 

Vytvorili sme stránku, kde môže ktokoľvek bezplatne ponúknuť iným byt, dom, garáž, chatu, kanceláriu, či ateliér.