logo

Náš blog

Pridal: Admin / 20.09.2019

Topovanie inzerátu

Skoro každý, kto už niekedy inzeroval online, sa stretol s pojmom topovanie. Pre niektorých inzerentov na www.bezrealiek.sk je, ale predaj či prenájom bytu ich prvá skúsenosť s "inzerátom na internete". Ako reakciu na časté otázky sme pripravili krátke vysvetlenie.

Čo je to topovanie?

     Štandardne sa inzeráty na www.bezrealiek.sk zobrazujú chronologicky - podľa času vloženia inzerátu. Topovanie je funkcia, ktorá jednorázovo posunie inzerát na prednú pozíciu, hoci bol pridaný pred dlhšou dobou. Takýto inzerát vydrží na popredných miestach do tej doby, než ho predbehne iný vytopovaný inzerát alebo iný inzerent vloží novšiu ponuku.

Kedy sa topuje?

     Váš inzerát sa po aktivácii zobrazí na prednej pozícii vo výpise inzerátov. Počas niekoľkých dní postupne klesá v zozname inzerátov na nižšie pozície. Ak ste si vybrali balík, ktorého súčasťou je topovanie, systém vám automaticky 6. deň od aktivácie (a následne každých 5 dní) topne inzerát - posunie ho späť na prvú pozíciu. Ak chcete, môžete dáta topovania manuálne zmeniť.

Koľkokrát môžem topovať?

     Každý inzerent môže na www.bezrealiek.sk topovať neobmedzene. V rámci aktivačných balíčkov BASIC, COMFORT a EXCLUSIVE je k dispozícii rôzny počet topovaní. V rámci balíčkov si môžete túto funkciu vyskúšať a v prípade potreby dokúpiť ďalšie kedykoľvek v priebehu inzercie za cenu podľa aktuálne platného cenníka služieb.

Komentáre k článku

Reality
OKFin OKFin 07.11.2019 o 09:12

Nová, rýchla pôžička pre spoločnosti do 20 000 000. Na akýkoľvek účel vrátane konsolidácie. Úrokové sadzby od 4,25% ročne. Rozhodnutie a platba do 24 hodín (1 deň). Minimálne formality. Pre súkromné podniky, štátnych zamestnancov a verejné spoločnosti. Bez schopnosti, ale s dobrým BIK. Poskytujeme služby spoločnostiam a jednotlivcom z celej krajiny. Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali. E-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Reality
OKFin OKFin 07.11.2019 o 09:11

Ponúkame flexibilné pôžičky a financovanie pre rôzne projekty.Táto pôžička umožňuje klientovi využívať návratnosť už od 4,25% úroku po dobu 3 a viac rokov. Úver / hotovosť môžeme schváliť až do výšky 5000000 Kč alebo viac v závislosti od požadovanej sumy pre vaše podnikanie. V súčasnosti financujeme: * obchodnú expanziu * projekt komerčných nehnuteľností * osobné pôžičky a pôžičky pre malé a stredné podniky sú otvorené pre dobré obchodné vzťahy s nami, kontaktujte nás e-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Reality
Pastor Osas Ben 30.04.2019 o 23:03

Naliehavo potrebujete peniaze? Môžeme vám pomôcť! Ste v súčasnej situácii v ťažkostiach alebo hrozí vám v ťažkostiach? Týmto spôsobom vám dávame možnosť nového vývoja. Ako bohatý človek sa cítim povinný pomáhať ľuďom, ktorí sa im snažia dať šancu. Všetci si zaslúžia druhú šancu a keďže vláda zlyhá, bude musieť prísť od ostatných. Žiadna suma nie je pre nás príliš šialená a splatnosť určujeme na základe vzájomnej dohody. Žiadne prekvapenia, žiadne dodatočné náklady, ale len dohodnuté sumy a nič iné. Nečakajte dlhšie a komentujte tento príspevok. Uveďte sumu, ktorú chcete požičať, a my Vás budeme kontaktovať so všetkými možnosťami. Kontaktujte nás ešte dnes na adrese pastorosasben@outlook.com Naliehavo potrebujete peniaze? Môžeme vám pomôcť!

Reality
Peter Novák 27.02.2017 o 13:30

Topovanie je super :)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najnovšie články

Novinky

Topovanie inzerátu

Skoro každý, kto už niekedy inzeroval online, sa stretol s pojmom topovanie. Pre niektorých inzerentov na www…

Celý článok